| anonim_4396 a întrebat:

A dat cineva testul predictiv la biologie clasa a 6-a? mai aveti idee despre ce era vorba? pls ajutati-ma...noi am dat testul si acum vreau sa ma verific dar nu mai am subiectele sad

Răspuns Câştigător
| IIIIIIIIIIIII a răspuns:

Eu l-am dat
pai la inceput erau doua coloane la una scria floarea frunza radacina samanta si la cealalta are corola blah blah blah mai multe chestii si trebuia sa le unesti
apoi era un exercitiu cu adevarat/fals
apoi niste intrebari grila
apoi niste intrebari la care trebuia sa scrii raspunsul
si ultimul era un exercitiu care la punctul a) trebuia sa scrii 3 moduri prin care poti ecologiza o padure la b ) 2 exemple de plante pe care le-ai putea intalni in padure si la c) 3 reguli prin care am putea salva padurile
funda?/

9 răspunsuri:
| ριѕιcυтzα a răspuns:

Blah blah nu e corect fals. eu stiu mai intai spune cu-m ti-ai scris numele asa frum. si iti spun eu corect si adv cuvintele.

| ριѕιcυтzα a răspuns:

Daca imi spui cum ti-ai scris numele.

| ριѕιcυтzα a răspuns:

Daca vrei poftim asta e un site si te va ajuta. sigur apropo com tiai scris numele?

| ριѕιcυтzα a răspuns:

Ti-l dau acum are de toate limbele si te va ajuta sigur. http://subiecte.edu.ro/2012/testeinitiale/gimnazial/

| ριѕιcυтzα a răspuns:

Npc acum da-mi si mie sa imi scriu numele ca al tau plss

| ριѕιcυтzα a răspuns:

Rautacioaso.

| ριѕιcυтzα a răspuns:

Mai esti apropo. zi cum scriu numele ca al tau?

| andaanda a răspuns:

Uite un model, majoritatea sunt cam la fel http://subiecte.edu.ro/2012/testeinitiale/gimnazial/