| flawyscut1 a întrebat:

Are unchiul meu din Buzau o moneda din aur de 22 karate cu Sf Gheorghe omorand balaurul. tin sa mentionez ca pe verso o are pe Victoria D:G Britanniar. Moneda este din anul 1873 sec 19...as vrea sa stiu si eu cam cat valoreaza...

2 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

E un utilizator pe TPU care dorea sa vanda o intreaga colectie, poate stie mai multe, trimite-i un mesaj:
http://www.tpu.ro/utilizator/alxax

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De eram in locul tau intrebarea incepea asa;-Pina la ultima mea vizita bunicul avea o moneda...