| just|breathe a întrebat:

As avea nevoie de o parere.Eu sunt in prezent la un liceu de arta la sectia muzica in clasa a 8-a. Aici nu mai pot ramane, desi imi place muzica, dar problema este ca nu stiu unde sa am duc... Mi-ar place insa sa ma transfer la arte vizuale design sau arhitectura. Eu cred ca am putin talent insa nu sunt sigura de fortele proprii.Nu prea sunt incantata de ideea de a ma muta la un liceu de cultura generala si ma aflu intr-o ceata totala...De abia astept sa scap...

Răspuns Câştigător
| madonica a răspuns:

Dar de ce trebuie sa te muti...parerea mea este ca soarta isi spune cuvantul... daca iti este destinat muzica asa va fi. daca nu. Vezi tu caci esti un adult in toata firea si trebuie sa te descurci cumva si sa lupti pentru ceea ce iti place.Pwp

3 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Pai de ce nu ramai la liceul de muzica daca iti pace asa de mult? Dupa ce faci 8 clase intr-o astfel de scoala e greu sa inveti intr-un liceu de matematica fizica sau chiar si uman... materia este mult mai riguroasa. Incerca tot la un liceu de arte.

| Paula a răspuns:

Exat de ce trebuie sa te muti daca iti place asa multthinking n-are logica :-ss.

| claudya a răspuns:

Consulta-te cu profesorii sa vezi avantaje\dezavantaje....si mai discutam...