| AlexT a întrebat:

As dori mai multe informatii despre liceul Ion Luca Caragiale din Bucuresti(nu locatie, sau altceva ce e copy-paste), ci informatii despre elevi, profi, ore, etc.

Stiu ca se spun multe, dar comparativ cu Monnet si Cantemir cum e?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uyijkiuyjirtdyokftrkuiiig6yuig7iou6g6ir7hui5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau informati despre ion luca caragiale

| HappyUserUnknown a răspuns:

Hey happy. Eu sunt din Caragiale si pot sa spun ca-s mandra de asta. Nu e un liceu cu fite (depinde si de anturaj), elevii sunt prietenosi, profii (in mare parte) intelegatori, este o atmosfera relaxata, dar se face si carte! Comparativ cu Monnet e mai putin plin de fite, si comparativ cu, Cantemir e mai...renovat laughing. Nu sunt clase proprii, dupa fiecare ora te muti in alta sala. Au loc multe activitati si este un liceu cu multe premii big grin. Mai pe scurt, Caragiale e liceul unde te si distrezi, dar si inveti.
Good luck, poate o sa fim colegi! happy