| bibyyy143 a întrebat:

Buna sunt clasa a 8.am terminat vara acesta. si as vrea sa merg in liceul i. luca caragiale din Bucuresti. Daca e cineva pe aici care imi poate da si mie cateva informati despre liceu. Cum se invata? profi sunt foarte exigenti? cateva lucruri despre elevi. activitati extrascolare. va rog muult chiar imi doresc sa intru in caragiale si vreau sa stiu mai multe despre liceu. dau fundita multumesc multt tuturor! :*

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ceriik a răspuns:

Tocmai am terminat clasa a 12a acolo si pot sa spun ca e super. Profii explica bine si nu prea ai nevoie de pregatire, decat daca vrei performanta, te implica chiar daca nu vrei in activitati extrascolarelaughing