| EDWARD96 a întrebat:

As dori sa invat engleza online gratuit dati-mi niste linkuri ps nu ma prea pricep, dau funda.

Răspuns Câştigător
| Roliii a răspuns:

Eu nu stiu site-uri dar pot sa-ti recomand sa inveti englezaprin mai multe metode,engleza ar fi ok sa o inveti cuvant cu cuvant ca sa poti lega o propozitie calumea,mai citeste in engleza si incearca sa le traduci cu dictionaru (nu cu google translate ca nici nu e bun si e mult mai eficient cu dictionaru pentru ca nu uiti) in scris sau cum vrei tu, uitate la filme in engleza fara subtitrare si incearca sa intelegi sau daca esti gamer incearca sa intelegi si din jocuri, poti sa iei cursuri in particular, daca vezi cuvintele scrise in engleza si nu stii pronuntia corecta a lor, scriele cu litere romanesti :de ex white se pronunta "uait"

4 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Eurocor.ro