| Ionescu_Andrei_1993 a întrebat:

As dori sa stiu numarul de testari semestriale(teze) care se pot da in cursul unei saptamani(cadrul liceal).
O profesoara mi-a comunicat ca numarul de lucrari semestriale care se pot sustine intr-o saptamana este de doua si sa nu fie in zile consecutive.
Pun aceasta intrebare deoarece in aceasta saptamana vor fi trei teze la diferite materii(biologie care am sustinut-o deja, informatica si limba si literatura romana).
Ar fi foarte avantajos daca ati raspunde cu un document oficial care atesta numarul de teze intr-o perioada(1-2 pe saptamana..cum am precizat anterior).
Va multumesc foarte mult pentru timpul acordat.

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ştiu să fie limitat nr de teze care pot fi susţinute într-o săptămână!
Vezi alte detalii ( prevederi legale privind evaluarea elevilor ) în R.O.F.U.I.P. aprobat prin Ordinul MEN nr. 5115/15.12.2014 de la linkul :
http://www.isjmm.ro/......rofuip.pdf

Toate cele bune!