| evildarks a întrebat:

As dori si eu o lista cu toate liceele din Bucuresti dar doar licee fata colegi....si in special din sectorul 3. Va multumes funda+vot!

3 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

De ce nu le iei de pe net?

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Intri la linkul următor, setezi ce te interesează şi obţi lista liceelor - vezi linkul :
http://www.admitereliceu.ro/alege-liceu-pas-2?county_id=10&city_id=

Toate cele bune.

| ȚuȚu7373 a răspuns:

Un liceu foarte bun este Walldorf( model nemtesc) sau liceul teoretic Lucian Blaga au si gimnaziala si liceu dar au niste profesorii megabunii. Te sfatuiesc sa vii la Blaga.