| Neymar2 a întrebat:

As vrea sa ma fac notar!

Ce facultate ar trebui sa fac si ce calitati ar trebui sa am pentru aceasta meserie!

4 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Dacă nu dai banu gros degeaba faci orice facultate cu toate calitățile din lume

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Facultatea de drept trebuie sa urmezi, si trebuie sa ai tupeu ca sa te faci notar.bafta

| ioanagazdac a răspuns:

Trebuie să urmezi facultatea de drept. Învaţă şi o să fie bine.

| theBella a răspuns:

Trebuie sa urmezi facultatea de drept, sa stii bine matematica, sa ai rabdare si incredere in tine! succes!