| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa ma inscriu anul acesta la UNArte, sectia moda- design vestimentar, si ma intrebam daca ar putea cineva sa-mi dea mai multe informatii: - stiu ca sunt 5 carti pentru interviu, trebuie sa stiu tot din ele, numai ce e legat de moda, sau pe langa moda inca ceva?
- ce anume se face la cursurile de pregatire din vara ( in etapa I si etapa a II-a), cum sunt profesorii, daca are rost sa dau, daca e concurenta mare pe locuri?
Orice informatie e buna.

1 răspuns:
| BlitzLikeXd a răspuns:

Depinde ce vrei sa te faci design si sa inveti meseria din cartile respective sa stii ce sa faci pe viitorwinking