| ssssay a întrebat:

As vrea sa merg la olimpiada de geografie, dar nu sunt clasa de profil (am doar o ora pe saptamana) si probabil ca profesoara nu o sa ne spuna cand este. Cum sa ii spun ca vreau sa merg?(ma gandesc ca poate nu o sa fac punctaj mare si o sa fie ciudat).

1 răspuns:
| Allinn a răspuns:

Daca chiar iti doresti un lucru, fa-l sau macar incearca sa-l faci, nu este o rusine daca gresesti! Daca vrei sa-i spui, vorbeste cu ea la sfarsitul orei inainte ca ea sa plece din clasa. Spune-i tot ce vrei tu! Sper ca te-am ajutat, Fundaa? happy