| iustin948 a întrebat:

Trec in clasa a X-a si vreau sa merg la olimpiada de informatica. Ce ar trebui sa invat vara asta pentru a optine un punctaj bun la oji?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Intensiv sau ne?

| iustin948 explică (pentru sierra1):

Intensiv... vreau sa lucrez vara asta mai mult. Sa incep sa invat materia de clasa a X-a acum? sau sa fac probleme de oji clasa a IX-a?

| sierra1 a răspuns (pentru iustin948):

Vectori matrici fișiere - pe pâine. Ce medie ai avut într-a 9 a?

| iustin948 explică (pentru sierra1):

La informatica 10. Materia la clasa este banala. Dar am avut un rezultat foarte slab la oji

| sierra1 a răspuns (pentru iustin948):

Ce am zis mai sus si mai vezi pe aici:
http://olimpiada.info/oji2018/index.php?cid=arhiva

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înscrie-te la centrul de excelență

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Profesorul tau de informatica stie toate detaliile si te va ajuta sa inveti. Este interesul lui happy