| Brigi_Salanki_1993 a întrebat:

As vrea sa stiu ce facultati sunt in Zalau?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din câte îmi amintesc, cei de la Universitatea Babeș Bolyai oferă doar pentru Geografia Turismului (extensie).
UTCN are două specializări pentru extensia Zalău - Tehnologia construcțiilor de mașini și Ingineria procesării materialelor

Nu în ultimul rând, Universitatea „Vasile Goldiș" are specializarea marketing.

| djrex122 a răspuns:

Nu le poate număra nimeni pe toate!

Sunt multe, depinde de profesia ta să afli câte ocazi ai să dai la domeniul dorit!

| Aurel15 a răspuns:

Sunt multe

| Brigi_Salanki_1993 explică:

As vrea la stiinte economice(economie si afaceri internationale sau contabilitate dar la fara frecventa )