| blk23 a întrebat:

As vrea sa stiu parerea voastra despre scoala postliceala sanitara din arad, m-am inscris acolo dar nu stiu mai nimica despre ea.

Răspuns Câştigător
| whitepearl a răspuns:

Ceau,si eu m-am inscris la postliceala sanitara din arad si consider ca am facut o alegere destul de buna avand in vedere ca este acreditata, durata este relativ scurta fata de facultate si in plus diploma o sa iti fie recunoscuta european, de unde esti?

| blk23 explică (pentru whitepearl):

Eu sunt din chisineu cris. tu la ce te-ai inscris? eu la balneo-fizio-kinetoterapie happy

| whitepearl a răspuns (pentru blk23):

M-am inscris la farmacie, in 3 august trebuie sa merg la interviu, la fara taxa ai intrat?

| blk23 explică (pentru whitepearl):

La fara taxa m-am inscris, am examen de admitere in 31 iulie. daca nu iau examenul atunci ma pot duce la cu taxa.

| whitepearl a răspuns (pentru blk23):

Lasa-mi id-ul tau de mess sa mai vb, eu vin din caras severin, nu prea am cunostinte in aradhappy...

| blk23 explică (pentru whitepearl):

Blanka_23x happy

10 răspunsuri:
| faaalyoana a răspuns:

Trebuia sa te inscrii la facultate de medicina-la specializarea amg ft...
k acum asistentele trebuie sa fie cu facultate...
degeaba fc postliceala...

| blk23 explică (pentru faaalyoana):

Nu trebuie sa fac facultate ca nu ma fac asistenta generalista ci asistenta de fizioterapie.

| Sashavalentine a răspuns:

Pai eu sincer, nu sunt sigura ca e bine sa te inscrii la o scoala despre care nu stii nimic big grin dar oricum eu nu am o idee buna despre scolile postliceale tongue Bafta!

| blk23 explică (pentru Sashavalentine):

Sashavalentine. Nu am spus ca nu stiu nimic despre scoala respectiva, am fost curioasa de pararea elevilor/fostilor elevi ai scolii nu de parerea ta despre alegerea mea.

| simonab89 a răspuns:

As vrea sa stiu cum a fost admiterea de anul trecut? si eu ma inscriu anul acesta