| VogueN a întrebat:

As vrea sa stiu si eu care sunt materiile clasei a XI-a specifice profilului comert?

3 răspunsuri:
| anonymous09 a răspuns:

Vei face materiile de baza pe care le-ai mai intalnit pana acum la gimnaziu + asa zisele module. Din cate stiu eu unul din module se numeste "Calitatea produselor si serviciilor".
Orarul de practica il stabileste liceul. Normal se fac 3 saptamani de practica pe tot parcursul anului scolar.
Din cate stiu eu: o saptamana in timpul anului si 2 dupa ce se termina anul scolar / 2 saptamani. in timpul anului scolar si o saptamana la sf. anului.
Ce iti mai pot spune in legatura cu un liceu Economic: fizica, chimia si biologia se fac numai in clasa a9-a si a10-a.
Sper ca te-am putut ajuta.:*

| VogueN explică (pentru anonymous09):

Aceste informatii le stiam si eu, insa vroiam sa stiu ce module. Dar multumesc pentru raspuns si timpul acordat!

| IoanaIoa88 a răspuns:

Suna la liceu` respectiv, si intreaba` happy