| KbR a întrebat:

As vrea sa stiu si eu din ce materii dau examenul la facultatea de jurnalism din Bucuresti, cat tine facultatea si ce job-uri as putea obtine. Multumesc!

1 răspuns:
| Juncu_Raluca_1993 a răspuns:

Buna! Si eu as vrea sa urmez aceasta facultate dar am, ca si tine mai multe nelamuriri.
Ceea ce stiu sigur este ca tine 3 ani si ca dupa ce termini, ai avea la dispozitie o paleta destul de larga, zic eu, de joburi in mass-media: ziarist, moderator tv, redactor corespondent tv etc
Poate ti-am fost de ajutor intr-un fel big grin