| NoName_2639 a întrebat:

As vrea sa stiu unde este mai bine sa dau la facultatea de medicina, in Iasi sau Bucuresti? Si de ce?

Răspuns Câştigător
| BRoxana a răspuns:

Pai in Bucuresti sunt cam cele mai bune pe facultati dupa aia Cluj si abia apoi Iasi
10. Facultatea de Medicina
Nu in ultimul rand, trebuie mentionata Facultatea de Medicina. Ce-i drept, este codasa in topul preferintelor, insa poate oferi o cariera stralucita celor cu adevarat pasionati (si norocosi). Pentru doritori, cele mai bune facultati sunt cele din Targu Mures, Cluj si Bucuresti.
asta e luata de pe un site,deci eu mai bine as zice in Bucuresti, daca vrei ceva mai bun... daca stai in iasi si ti-e mai la-ndemana e foarte ok si acolo, dar la Bucuresti e mai bine.

1 răspuns:
| mimi_2935 a răspuns:

Cunosc multe persoane care au dat la IASI