| cornelia995 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu pe ce site pot gasi toate liceele din braila dar sa mentioneze profilurile, mediile cu care poti sa intri etc...

1 răspuns:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu stiu daca exista vreun site cu asa ceva, dar, prin mai, apare brosura pentru admiterea in licee si gasesti acolo tot ce-ti trebuie.
Sau, daca ai cunostinte printre cei care au terminat clasa aVIII-a anul trecut, poti gasi date ORIENTATIVE in brosura de anul trecut.