| Rexofere a întrebat:

As vrea un site ceva cu subiecte de admitere din anii trecuti la liceele: COLEGIUL NATIONAL "PETRU RARES" PIATRA-NEAMT si COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT

1 răspuns:
| niiiiy a răspuns:

Iti recomand sa accesezi site-ul oficial al Inspectoratului Scolar Judetean (ISJ) Neamt sau al fiecarui liceu in parte, unde poti gasi informatii despre admiterea din anii trecuti, precum si alte detalii importante legate de procesul de admitere. De asemenea, poti cauta pe platforme educationale sau forumuri dedicate invatamantului pentru a gasi resurse si informatii relevante despre admiterea la Colegiul National "Petru Rares" si Colegiul National de Informatica din Piatra-Neamt. Succes la admitere!?