| StrongHeart a întrebat:

Asasinarea Ceausestilor a fost transmisa prin televizor?

44 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| catalin1625 a răspuns:

Nu a fost asasinat, ci pedeapsa cu moartea. Au luat mii, zeci de mii de vieți. Dacă li s-a luat lor viața nu e o problemă.

| Johnny25 a răspuns:

Eu am vazut pe Youtube.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Sotii Ceausescu erau exact ca Vulpita si Viorel acolo la mansarda https://www.youtube.com/watch?v=ptQyeoUuIe8&ab_channel=AccesDirect

E ceva ce tu nu sti despre copii si anume ca, in cartea copilului pe care o are fiecare mamica in concediul maternal scrie asa: copii atat fetele cat si baietii mostenesc inteligenta de la mama pentru ca tatal e gena recisiva, adica de la el nu vor mosteni mare lucru dar de la mama in mod special IQ-ul.

Diferenta dintre copii e foarte mare iar asta se vede inca din copilarie adica la scoala si mediile de intrare la liceu si facultati.

Eu am fost la cel mai prost liceu din judetul Brasov mai exact penultimul ca am avut mediea mica, mica 5, 18.

| StrongHeart explică (pentru Pricope_Marius_1997):

Nu stiu frate despre cine vorbesti, nu stiu cine e Vulpita si Viorel nu ma uit la Antene.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru StrongHeart):

Da ai inteles ce am vrut eu sa spun despre diferenta dintre copii. Copii mostenesc inteligenta de la mama deci prin urmare daca ai probleme cu copilul din start femeia e de vina.

| StrongHeart explică (pentru Pricope_Marius_1997):

Apar ascunse comentariile tale.De ce esti utilizator avertizat?
Nu ai fost baiat cuminte?

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru StrongHeart):

Pe oameni ii supara adevarul asa ca m-au blocat.
"La inceput a fost gandul, cuvantul si in final faptele" eu daca vreau sa fiu jegos pot sa supar multa lume.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru StrongHeart):

Iti dau un exemplu: Daca mama are un IQ de 135 atat o sa aiba si fica si baiatul pentru ca mosteneste inteligenta de la ea nu de la el.

Nu te-ai intrebat vreo data de ce aia in China si Japonia sunt atat de avansati.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Ceausescu a fost un prost cu un IQ de 50 de puncte nascut intr-o tara de rahat de la marginea Europei care chiar si acum in secolul 21 are veceul in fundul curtii, fara autostrazi.
https://www.youtube.com/watch?v=X0WOLlwJ5Es&ab_channel=PARAZITII20cmOFICIAL

| StrongHeart explică (pentru Pricope_Marius_1997):

Se transmite genetic, stiu ce vrei sa zici, dar nu e bine ca generalizezi. Sunt convins ca in China si Japonia sunt mai multi prosti decat in Romania.
Ceausescu nu a fost cel mai stralucit dintre pamanteni, dar sigur l-a dus mintea destul daca a reusit sa conduca o tara atatia ani de zile si chiar sa o scoata din datorii.Sigur ca era un dictator fara suflet, dar nu sunt sigur ca era asa prost cum zici tu.
Stam la marginea Europei si avem toaleta in fundul curtii, dar pe de alta parte o ducem mult mai bine ca multe alte tari din lume iti pot da exemple destule. Gandeste-te la aia de prin Africa ce stau sa arda deseuri electronice pentru niste sume de nimic si inhaleaza fumul ala foarte foarte toxic, doar ca sa aiba ce sa manance. Fata de aia, ai un privilegiu de o insemnatate mare ca roman nascut in Romania. Poti sa faci multe pe care aia nu le pot face din cauza conditiilor din mediul in care s-au nascut. Daca te duce mintea poti sa faci multe in viata, indiferent unde te-ai nascut.
Cat despre wc in fundul curtii, cine te opreste sa iti construiesti o baie in interiorul casei?
Nu suntem noi stapanii lumii, dar cred ca subapreciezi tara in care te-ai nascut.
Nu as fi vrut sa ma nasc in China, sa stau cu zgarda la gat si drone si sateliti cu ochii pe mine non-stop si eu, cel putin, ma multumesc cu ce am.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru StrongHeart):

Uite ce, diferenta dintre copii e foarte mare asta se vede inca din copilarie si la scoala cu media de intrere la licee si facultati.
IQ-ul din start il mostenesti de la mama nu de la tata asta se stie din studiile care sau facut in UK, China, Japonia, SUA etc.

Eu consider ca aici nu mai e de trait.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Viata e de **** aici, bine nu zic ca in alte parti e bine dar cam asta e situatia.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru StrongHeart):

Romania e o țară frumoasă da păcat că e locuită. Exact cum spunea Cheloo "2-10 măta."