| niculita4tpu a întrebat:

Asta NU E O INTREBARE ADRESATA LICEENILOR. Oricine altcineva, am nevoie de ajutorul vostru, dau funda. Varul meu este la liceu, in Bucuresti. Vrea sa participe la concursul de literatura de la http://www.aca-demia.ro si pentru asta trebuie sa scrie un text. Imi puteti da o idee ca sa-l ajut? Nu tot textul, nici nu se pune problema. Are nevoie de o idee de la care sa porneasca. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| UrsuletDePlus a răspuns:

Ca tot se aproprie primavara,ar putea scrie ceva despre pasari,despre cer, despre schimbarile ce ni le aduce primavara, de obicei asta impresioneaza...