| 0marry0 a întrebat:

Este un concurs de literatura pe: http://www.aca-demia.ro
Si eram curioasa daca trebuie neaparat sa am un profesor indrumator.
Si chiar daca ii pun numele, sunt obligata sa-l anunt?

Cine mai stie concursuri literare online, care nu necesita o prezenta sau profesori indrumatori?

^_^

1 răspuns:
| carla2010 a răspuns:

Eu stiam ca trebuie sa i-l dai profesorului si el il trimite la aca-demia group. poti sa intrebi si la secretariat de concurs. am auzit si eu de el, mi se pare interesant. dar nu cred ca e un lucru rau ca i-l dai profesorului. de-abia ca vede interesul tau fata de materie, eu cred ca asa se pot acumula "bile albe". bafta la concurs