| Ercjiaai a întrebat:

Astazi am dat simularea la matematica. Cum vi s-a parut? Mie unul mi s-a parut destul de dificila, in conditiile in care anul trecut la simulare a fost mult mai usor. Cred ca o sa iau 8, dar sunt nemultumit...

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Subiectele au fost destul de UŞOARE; mai puţin problema 2 de la Subiectul III.

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost mai greu la subiectul al III-lea. Si eu cred ca o sa iau aceeasi nota. Pacat.

| AnaAnna20 a răspuns:

A fost suuper usoara! Daca la simulare a fost asa usor ma intreb cum o sa fie la examen laughing La ce ai gresit?

| QueenRaluca24 a răspuns:

Subiectul 3 a fost puțin mai greu restul a fost mai ușor

| Dima10 a răspuns:

Nu a fost asa de grea, si eu am dat-o.A fost mai mult de gandit la subiectul 3 dar nu era imposibil pentru un copil de clasa a 8-a happy funda?