| PiatrăAscuțită a întrebat:

Salut.
Miercuri am Evaluarea Nationala la matematica. Am facut meditaii aproximativ un semestru, si sunt in stare sa iau in jur de nota 7.
Dar dupa subiectele de astazi de la romana care mi s-au parut mult mai grele decat cele de la simulare,mi-am cam pierdut increderea si am inceput sa am emotii la matematica...
Credeti ca o sa dea la fel de greu ca la simulare? Sau la fel de usor ca anul trecut? Astept raspunsurile voastre, si va multumesc anticipat. Dau si Funda!

4 răspunsuri:
| jupiter530 a răspuns:

Ministrul a anuntat ca subiectele vor fi asemanatoare ca cele de anul trecut si la BAC si al EN.Dar totusi cred ca va fi ca la romana si vor avea un + in ceea ce priveste dificultatea...totusi asta este doar parerea mea.
Anyway sunt in aceeasi situatie ca si tinelaughing Sa dea Domnul sa luam 7+

| PiatrăAscuțită explică (pentru jupiter530):

Sa speram ca va fi bine.
Doamne ajuta! laughing

| jupiter530 a răspuns (pentru PiatrăAscuțită):

Eu dau Examenul :))) mai am pana la BAC in orice caz citeste aici si te vei lamuri :) https://www.facebook.com/....../photo.php

| PiatrăAscuțită explică (pentru jupiter530):

Daca am scris la compunerea a 2 a despre un scriitor mort are ceva?