| inna07 a întrebat:

Atestatul la sfarsitul clasei a 12-a este obligatoriu?

5 răspunsuri:
| BarBye a răspuns:

Da. normal. este bine sa te apuci de el din timp, sa nu te trezesti la sfarsitiul anului ca nici n-ai habar despre ce e vorba happy si mai ales ca atunci ai si bacul pe caphee hee

| andreeaoprea a răspuns:

Nu este obligatoriu. la mine multi nu au prezentat atestat. Este bine sa il faci, dar nu e obligatoriutongue...asta cel putin acum 2 ani cand am terminat eubig grin.

| Camelisa a răspuns:

Da,este obligatoriu, oricum este foarte bine sa il ai.Gandeste.te ca este o diploma!

| mikuta a răspuns:

Dap.Nu este greu sa stiihappy