| Puf a întrebat:

Ati citit cartea Lorelei? cum vi s-a parut? Merita citita?

Răspuns Câştigător
| Dulcik_9570 a răspuns:

Este o carte foarte frumoasa care merita sa fie citita, mai ales daca iti plac romanele cu povesti de iubire, cam trist finalul ce e drept... dar asta este...si inca ceva interesant ce poti sa cauti pe net despre cartea Lorelei este mitul Lorelei.

4 răspunsuri:
| mika a răspuns:

Foarte buna cartea, ti-o recomand cu placere happy
un roman al iubirii :X şi al trăirii totale happy
enjoy!

| MrsBrunetzyka a răspuns:

Da, merita citita!

| ioana1704 a răspuns:

E o carte f buna. Ionel teodoreanu scrie f bine. Poti sa-l citesti ( La Medeleni )

| mirunaana a răspuns:

Din punctul meu de vedere este foarte frumoasa dar trebuie sa ai rabdare cu ea, deoarece naratorul este destul de lent in a trece la subiect. mi-a placut mult povestea si ideile care reies din ea cand termini de citit.personalitatea personajelor iti da o tema de gandire deoarece le ragasesc in multe persoane din jurul tau.