| anonim_4396 a întrebat:

Ati citit cartea `Ziua de apoi`? Cum vi s-a parut? Stiti cum as putea sa o citesc online?

2 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Poti sa citesti. dar intr-adevar iti fortezi ochii destul de mult. Totusi recomand sa iei cartea devarata, nimic nu se compara cu mirosul unei carti si senzatia care o ai la atingerewinking
Numai bine, Shin.

| Princessee a răspuns:

Nu am citit-o nici nu stiu ceva online, dar stiu ca nu poti citi o carte online pentru ca stai la calculator si te dor ochii.