| Vernusio a întrebat:

Ati facut vreodata un curs?(de orice fel)
Cum a fost? Ce curs ati facut?

6 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Curs autorizat Inspector Resurse Umane.
Cum s-a spus deja, orice curs poate fi util, dar numai daca te folosesti de el.
Alege cursuri pe domeniile din care iti doresti sa faci o meserie, care sa constituie un avantaj pentru un eventual job.

| justanotheruser99 a răspuns:

Da. Desen/grafica/pictura, fotografie si actorie.
Au fost utile. Am invatat multe chestii, dar m-am si relaxat.

| presus a răspuns:

Cursuri de prim ajutor, de judo, de franceza, etc. Toate sunt utile, depinde si de ce te intereseaza.

| NotMyFault a răspuns:

Da. De programator.

| rary112199 a răspuns:

Cursuri gen "NEMECEC" este complet o epuizare cu toate ca te invata sa lucrezi in programe gen Photoshop. Este obositor sa te duci de 3 ori pe saptamana cu 3 ore inainte la liceu pentru a face cursul sau chiar dupa ore daca este nu te vei mai putea concentra. Nu am experimentat alte cursuri dar cel putin "NEMECEC" este extrem de epuizotor la un liceu. Asta mi-a spus un prieten care acum ii pare in destula parte destul de rau ca s-a inscris.

| NudeQueen a răspuns:

Da. Coafor/Frizer/Manichiurist/Pedichiurist.
Am invatat lucruri interesante, dar nu am profesat niciodata in domeniu!