| MeDyw0w a întrebat:

Ati fost vreodata la concursul,, Evaluare in Educatie", dar la Limba Engleza? Care a fost punctajul vostru? happy

Răspuns Câştigător
| Biutsssaa a răspuns:

Da am fost. Odata am luat 97 cu locul 3 pe judet, odata 100 cu locul 1 pe tara si pe judet si odata 98 cu locul 2 pe judet si trei pe tara. si la cangurul de engleza locul 1 pe judetbig grinbig grin aaa...si sunt clasa a patra, adica erambig grin funda?

2 răspunsuri:
| NoName0206 a răspuns:

Da am fost la prima etapa la lb engleza si am obtinut 85 de puncte si m-am calificat la etapa judeteana dar nu m-am mai dus (era chiar astazi a 2-a etapa ). Am obtinut locul 5 pe judet si locul 26 pe tara :d. Sunt pe clasa a7-a

| ionutVUVUZELA a răspuns:

Am fost la engleza si am fost locu 8 pe scoala.anu asta la canguru am fost locu 5 si sunt cl7