| AmericanCookie a întrebat:

Ati nimerit unde trebuia! raspundeti corect la urmatoarea intrebare:ce regina a murit muscata de un sarpe?(primul raspuns corect primeste o fundita)mult noroc!happy

Răspuns Câştigător
| Enigma_6375 a răspuns:

Cleopatra

12 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Cleopatra-regina Egiptului!

| Locre a răspuns:

Cleopatra.

Răspuns utilizator avertizat
| tia a răspuns:

Cleopatra :p

| asdfqw a răspuns:

Cleopatra cred...

| M' a răspuns:

Cleopatra?

| greenapple a răspuns:

Cleopatra a7-a a egiptului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Biata Cleopatra!

| bingbang_2869 a răspuns:

Cleopatra tongue

| AmericanCookie explică:

Bravo tonny77, sweetangel si madalyna ati raspuns toate odata si cel mai repede, veti primi funditele imediat! draga silv, funditele de ajuta sa devii expert TPU.

| AmericanCookie explică:

Imi cer mii de scuze pentru sweetangel si madalyna nu va mai pot oferii fundita pentru ca site-ul imi cere sa premiez doar unul iar tonny77 a fost primul pe lista cu raspunsuri eu stiu ca voi ati raspuns deodata fiecare la 12:50 dar el a fost primul pe lista, imi pare nespus de rau, asta e!sad

| DeNyS a răspuns:

Cleopatra, da ce fac cu funditele?big grin