| AmericanCookie a întrebat:

Ati nimerit unde trebuia! raspundeti corect la urmatoarea intrebare:cum se numeste a11a carte scrisa de jules verne?(primul raspuns corect primeste fundita)mult noroc!happy

12 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

11. Le Tour du Monde en quatre-vingts jours 1873 Around the World in Eighty Days 1875

| Aliyaa a răspuns:

Cinci saptaman in balon

| Gândac a răspuns:

Cele 500 milioane ale Begumei. Sarpele de mare.

Răspuns utilizator avertizat
| bmcriss a răspuns:

Ocolul Pamantului in 80 de zile

| oana1405 a răspuns:

Copiii căpitanului Grantbig grin?

| freehugs a răspuns:

Al 2'lea volum din 5 saptamani in balon thinking

| ~ вα∂ вσу ~ a răspuns:

Copiii căpitanului Grant?big grin

| Roxxu13 a răspuns:

De la Pământ la Lună

| vanciurea a răspuns:

Poate steaua sudului jupanul antifer sau 500 de leghe pe amazon

| Lienerth_Tobias_1999 a răspuns:

Răspunsul este Ocolul pământului în 80 de zile

| AmericanCookie explică:

Bravo madalyna, ai raspuns corect! imi pare foarte rau pentru cei ce au raspuns gresit sau mai tarziu de madalyna, va mai astept sa raspundeti corect la urmatoarele intrebari din categoria infintata de mine, mult noroc data viitoare si nu uitati, raspunsurile corecte sunt premiate cu o fundita, va mai astept!big grin