| KayaNarin a întrebat:

Ati putea sa-mi dati cateva informatii despre profilul mate-info bilingv engleza? (cate ore din fiecare materie se fac pe saptamana, la ce se dau tezele etc.) Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| Henrypericolpublic a răspuns:

Pai se fac 4-5 ore de mate in clasa a IX-a si a X-a, iar dupa aceea o sa se faca 5-6. De romana cred ca 4, iar de engleza vreo 5-6-7+ca se lface istoria si geografia angliei, dar si ce e in programă. Ore de info sunt 3 iar dupa aceea se fac 4-5 (Depinde daca e mate info bilingv se fac asa daca e mate info bilingv intensiv informatica se pot face pana la 8 ore dar banuiesc ca al tau e mate infi bilingv simplu).

2 răspunsuri:
| AC4S4 a răspuns (pentru Henrypericolpublic):

Nu exista mate-info bilingv engleza intensiv informatica. Ar avea elevii vreo 40 de ore pe saptamana...

| AC4S4 a răspuns:

Gasesti aici tot ce iti trebuie:
http://cnprsv.ro/? page_id=36