| Bubble a întrebat:

Atzi auzit de noua lege a educatziei? Strica faimosii"ani de liceu"
mai multe[http://juliee.wordpress.com/2010/03/09/baba-se-piaptana/ ]
tu ce parere ai?

Răspuns Câştigător
| madycoco a răspuns:

Da am auzit. Ma bucur ca am reusit sa prind cei 4 ani de liceubig grin. E mai naspa sa fie numai 3 ani de liceu pentru ca asa cum spune si articolul acela va fi 1an de liceu, ceilalti sunt de invatat pentru bac.

4 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Mi-as fi dat cu parerea daca nu-ti faceai reclama la blog.

| Gosh. a răspuns:

Sunt perfect de acord, mai ales cu partea in care se spune ca un profesor trebuie sa dea un test psihologic.

| MoNsTeR a răspuns:

Naspa...liceu numa 3 anistraight face... dar daca acum sunt in a8-a.la toamna cand intru in a9-a intru la liceubig grin sau la gimnaziustraight face?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate am inteles, aceasta lege se aplica pentru cei care trec in clasa a5a. Nu sunt de acord, sub nicio forma!