| anonim_4396 a întrebat:

Au aparut rezultatele simularii Evaluarii Nationale 2014 pe internet?

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, au fost publicate ( în unele judeţe )!

NU ai precizat din ce judeţ eşti...

Rezultatele ar TREBUI să fie afişate pe site-ul Inspectoratului Şcolar Judeţean!

De asemenea, poţi să le găseşti afişate la avizierul şcolii sau pe pagina web a şcolii ( dacă are aşa ceva )...

Toate cele bune.

| Idc12345 a răspuns (pentru bursuc001):

In ce judete au fost publicate?

| Idc12345 a răspuns (pentru bursuc001):

Am citit pe internet ca nu se afiseaza online.

| bursuc001 a răspuns (pentru Idc12345):

Nu mai ştiu exact în ce judeţe s-au publicat deoarece am răspuns la vreo 20-30 ( sau chiar mai multe ) întrebări cu acest subiect :))

Dar, erau vreo 2-3 judeţe la care ( în 7 martie ) s-au publicat ( deja ) rezultatele pe site-ul Inspectoratului Şcolar Judeţean şi vreo câteva şcoli la care le-am găsit pe pagina web a şcolii...

Mai sunt şi ISJ mai şmechere, ca ISJ Gorj ( spre exemplu ), unde se precizează, citez : "Vineri, 7.03. 2014 se vor afișa la unitățile de învățământ, rezultatele obținute de elevii claselor a VIII-a care au participat la simularea examenului de evaluare națională." - vezi linkul :
http://isj.gj.edu.ro/......-a-viii-a/

Deci, e posibil ca rezultatele să le găseşti DOAR la avizierul şcolii...

O zi frumoasă.

| zaratu a răspuns:

Inca nu

| dan1998 a răspuns:

Nu

| teodora200004 a răspuns:

Nu, luni se publica.
Eu le-am aflat ieri la scoala :/