| sergiu2525 a întrebat:

Aveti careva dintre voi un manual de informatica si franceza, clasa a9-a, de care nu mai aveti nevoie desigur, si sa fie din constanta, sau imi puteti recomanda de unde din oras le pot gasi/comanda, sunt din navodari si nu are(sa nu aud de molluri gen carrefour, doar librarii, mai cunoscute), iar pentru cine vrea sa-mi ofere, platesc.

1 răspuns:
| Yadzya53 a răspuns:

Pai stii depindeee ..trebuia sa iei la inceputul anului sau poti cauta intr-o librarie...e imposibil sa nu existe vreo librarie in Constanta cu cartlie cerute de tine.