| Dilaa98 a întrebat:

Aveţi idee c subiecte s-ar putea da anul acesta la evaluarea naţională la română şi matematică?

Răspuns Câştigător
| dydydeea a răspuns:

Parerea mea e ca la romana s-ar putea sa dea genul liric pentru ca in ultimii ani sa tot dat genul epic si nah...eu sper sa ne dea vreun pastel si sa facem argumentarea la specie dar acum cine stie si la matematica habar nu am ce se va da

| Dilaa98 explică (pentru dydydeea):

Mulţumesc,măcar tu ai înţeles întrebarea tongue

| dydydeea a răspuns (pentru Dilaa98):

Mda:* Imi dai adresa ta de mess?

| Dilaa98 explică (pentru dydydeea):

Ok ti-o dau privat.

7 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Îți dai seama că dacă am ști subiectele de la examene, am lua toți zece, nu?
Oricum, stai calmă, nu ţi se va da ceva ce nu ai învățat!

| Dilaa98 explică (pentru positivity):

Uşor tu că nu ţi-am cerut ţie subietele, ci doar nişte variante asemănatoare...

| sNNapLe a răspuns:

Http://subiecte2013.edu.ro/2013/evaluarenationala/modeledesubiecte/ Aici poti gasi niste modele de subiecte.:)

| KristianoR a răspuns:

Toti ar vrea sa stie ce subiecte se vor da, Pentru ca toti ar lua zece.
Intrebare Stupida!