| angela_7705 a întrebat:

Aveti modele in viata? Persoane pe care le admirati?

15 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Sweet Candy pai cine e matusa ta? thinking

nony
| nony a răspuns:

Hopaa.suntem in banihee hee.Nu vrea sa ma infieze si pe mine big grin.
Modelul meu in viata tocmai a devenit matusa lu SweetCandy laughing

daniela
| daniela a răspuns:

Da pe tatal meu

| SweetCandy a răspuns:

Da pe matusa mea, care a ajuns ceea ce a ajuns prin propriile forte...happy si pe medicul meu stomatolog...happybig grin

| SweetCandy a răspuns:

Nony...stai calm k nu e vedeta... e directoare de banca...laughingdar toata chestia e ca e o tipa suuper care a muncit sa ajunga aqlo, nu a trecut prin paturile sefilorlaughingbig grin

| alexdop21 a răspuns:

Pe mine! Pe ai mei! Pe sora-mea! Pe tataie! Pe Ciorbea! Becali! Si pe tine ca ai timp de intrebari din astea

| alexdop21 a răspuns:

Am ajuns vedeta, sau chiar mai toata familia mea e o familie de vedete! The Osborn`s

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Da. pe mama mea... cea mai importanta persoana si cea mai buna prietenawinking

| DoomNEzeu a răspuns:

Da e mentorul meu : Mystery, este un pick up artist :X:X:X

| Luiza_4305 a răspuns:

Pe mine! pe D. Puric, PE o.Paler,pe Iisus... fara dive si superficialitate

| Bianca_4346 a răspuns:

Pe varmiu.ca a ajuns unde a vrut de la inceput...si ca isi va forma o familie cu o fata ''perfecta''.isi merita viata iar eu il ador pentru ca este verisorul meu preferat...nu vreau sa spun ce functie are si unde anume pentru ca nu vreau sa ma laudtongue.bravo varmiu:*

| Traficantadecorcodushe a răspuns:

Da.Pe cea mai buna prietena a mea Roxylove strucklove strucklove strucklove strucklove struck.
Este o fata care a trecut prin multe, dar nu s-a lasat invinsa.love struck

| angela_7705 explică:

nu ma refer la,, vedete ''

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, pe mama si mama ei