| mentholinks a întrebat:

Voi mai aveti oameni pe care sa-i admirati? De ce?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da, simpaticu - regis - si verginica vaca grasa - cateva femei precum flores de mayo, fantoma blonda (nu zic ce nickname are) in rest cativa dusmani care ma vorbesc de rau uneori pentru ca au limbrici anali si tot felul de copii ciudati

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Oameni, nu prea. Dar pe Optimus Prime, da.

| Simpatic a răspuns:

Oameni din societate nu, oameni de pe TPU : mgtow, JustAGirl1069, zilog asa nebunatic cum e el de scrie cate 10 pagini daca vrea despre orice intrebare de 1 rand si mai sunt cativa dar lista ar fi prea lunga
Din viata reala imi admir parintii si pe femeile care stiu ce inseamna sa arata-i bine sa fii loiala si sa nu te vinzi!
In rest pe unde ma duc vad numai tarfe si proxeneti imputiti, deja mi s-a acrit de ei!

| PainTech a răspuns:

Da, am persoane pe care le admir in unele privinte. Nu e nimeni complet perfect, dar unii se apropie destul de mult de ideal in unele privinte.

| oglindasultanului a răspuns:

Sunt morti

| CleanHeart a răspuns:

Da, pe persoanele care imi sunt dragi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copiii admira, pana ii ridica viata la un nivel mai sus decat limitele la care a ajuns idolul. atunci ii e scarba si jena ca i-a putut place acea persoana, devine un gunoi.
Ai 10 ani si vedeta asta apare peste tot, cu timpul tu mai cresti invatand, si vezi si unde greseste, vedeta aia ramane blocata in greseli pentru ca sunt parte din cariera si viata sa. Ai devenit mai bun decat ce poate face ea, si iti este scarba de gteseile alea. Iar ea nu te accepta ca idol pe tine cu motivul ca esti mai mic, ca ai aparut tarziu, ca esti un nimeni, si isi foloseste "fanii" contra ta cand apari in "treaba" ei. Ea e importanta nu tu, e dreptul ei care tie iti lipseste. Elevul nu poate fi mai bun decat profesorul care face legea dupa capabilitatile sale personale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt cativa oameni pe care ii admir si de la care consider ca pot invata cate ceva sau chiar multe. Ii admir pentru simplul fapt ca au avut si inca au curajul sa fie diferiti de ceilalti, incercand mai mereu sa devina o versiuna a lor mai buna. O versiune care le este unita lor insisi si mai ales celor din jur. Imi place ca ei incearca sa schimbe ceva in lumea asta.

| EcceHomo a răspuns:

Da, îl admir pe Caiac. De ce? Fiindcă este o legendă. Ii admir pe Zavoianu și pe Alex Nebunu. De ce? Fiindca vor deveni, la rândul lor, legende. happy

| mentholinks explică (pentru EcceHomo):

Legenda zici? La voi in oras sau unde? Ca n-am auzit de el nimic.

| EcceHomo a răspuns (pentru mentholinks):

Dar de Fane Spoitoru sau de Pian ai auzit?

| mentholinks explică (pentru EcceHomo):

Pai astia-s interlopi, au distrus oameni si femei mai ales, nu cred ca poti sa-i numesti legende dar daca pentru tine sunt, ok.

| EcceHomo a răspuns (pentru mentholinks):

Da, interlopi. Făceau parte din vechea gardă, lideri ale căror moaște sunt pupate de către milițieni mai ceva ca cele ale sfintei Filofteia.