| Sisiwieuc9 a întrebat:

Bă, că tot văd persoanele care au dat BAC-ul sau EN si zic ca ba vor sa faca contestatie (dar nu sunt siguri dacă săfaca sau nu, desi ar trebui sa rezolve subiectele la ei acasa ca sa fie siguri), ori ca ba au taiat gresit, am si eu o intrebare (desi inca nu le-am dat pe ambele) care s-ar aplica la orice testare sau teză. Nu poti sa-ti scrii pe o foaie rezolvarile pe care le-ai pus pe foaia de rezolvare? Asa ai stii exact ce ai raspuns. Bine, acum aia ar putea zice ca vrei sa dai aia la un prost mai mare ca tine, ceea ce ar fi fraudă. De-aia nici n-am riscat.

4 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Fun fact tot ce tine de examen rămâne la școală, subiectul inclusivhee hee

| Lioana a răspuns:

Din pacate nu se poate sa iesi din sala de examen cu raspunsurile tale notate. Nu inteleg nici eu de ce. Ar trebui sa se poata pentru ca nu mai ai ce face cu ele dupa ce ai iesit din examen, decat sa te autoverifici.

| Momentan a răspuns:

Nu e problemă dacă ești printre ultimii 3. Mereu am luat subiectele, cu excepția unei dăți când m-am lovit de o habarnistă.

| oDaiCuDavidel a răspuns:

La examen (clasa a 8-a / bacalaureat) trebuie sa lasi ciorna in foile de examen. La teza exista probabilitatea dacă le ai bine cu procesorul respectivwinking