| MariusMarius96 a întrebat:

Bai fratilor, azi la evaluarea nationala am incercuit toate exercitiile asa (4), si am auzit vag ca se considera semn, sunt in dlema, imi anuleaza sau nu examenul? funda, vot

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Anul trecut cand am dat testarile unice si eu am pus 1. 2. 3. si pe unele le-am incercuit (1) (2) cum ai spus si tu si nu mi-a scazut sau anulat nimic. Sper sa nu se fii schimbat regulile si sistemul la examenele de anul asta. Oricum, noroc si nota mare la examene!

8 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Da,se considera semn.S`ar putea sa-ti anuleze lucrarea straight face.
Pale lau straight face.

| Emma_5696 a răspuns:

Pf... noua ni s-a spus sa nu facem nimic nimic pe foaie... totu' sa taiem cu o linie dreapta. sa nu incercuim, sa nu facem nimic!

profesorii care te'au asistat nu ai zis nimic?

cred ca o sa se considere semn, nu stiu ce sa zic.

eu ti'am spus ce mi-au zis si mie profesorii.

daca se considera semn o sa mai dai examenu' inca odata la a doua repartitie. (din cate stiu )

dar sper sa nu fie nevoie

si app. daca ai nevoie de barem

http://subiecte2011.edu.ro/Evaluare_Nationala/

| AndreiGabi a răspuns:

Stai linistit.Nu stiu care mai este sistemul acum dar pe vremea tezelor unice un coleg(nebunul clasei) a si desenat pe coala ba mai mult la sfarsit a scris,, va rog frumos sa imi puneti un 5" si nu a fost anulata lucrarea.Acum nu pot promite nimic, sper sa nu aveti probleme...

| SweetBabyGirl a răspuns:

Pai si eu am facut la fel sper ca nu totusi:-s cred ca am facut mai multi asa

| Emanuella_8357 a răspuns:

Daca este considerat semn, clar ti-l anuleaza.
Eu spun sa nu te alarmezi, multa lume noteaza exercitiile in felul asta. roaga-te sa nu ti-l considere semn. happy

| kryssy_6491 a răspuns:

Pai profesorii care v-au supravegheat v-au spus cum sa scrieti ca daca nu atunci poti spune ca nu ai stiut, iar daca ai stiut nu stiu, poate depinde ce profesori nimeresti la corectat succces!

| alinbosu a răspuns:

Mie nu mi la anulat dar mia scazut

| AlexStefan11 a răspuns:

Pana la urma a fost semn?