| Jaway a întrebat:

Bua TPU Am auzit de tinctura de propolis si mibazon Ca e buna pentru cosuri... da nu inteleg tintura de propolis e una si mizabazon e alta? a
adica tintura de propolis e un produs si mizabazon alt produs?
sunt 2 produse? sau e doar 1 produs?
DAU FUNDA MSS

3 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Buna! Propolisul este ceva, iar mibazonul altceva, dar in acest caz ele sunt combinate si se obtine tinctura aceea despre care zici tuwinking

| WeaponGirl a răspuns:

Cu intarziere dar sper sa te ajut,tinctura de propolis este un produs apicol,o gasesti in farmacii/plafare iar mibazonul este un unguent de uz veterinar dar foarte eficient in tratarea cosurilor,seara iti cureti bine fata,te dai cu tinctura de propolis, lasi sa actioneze cateva minute apoi te dai cu unguentul si il tii pana dimineata, faci asa timp de 10 zile si sigur o sa vezi rezultate, iti spun din experientawinking

| tentereseseaza a răspuns:

Buna!
Eu folosesc un unguent numit CUTADEN. Nu este scump. Il gasesti in farmacii. Eu am dat 10-15 lei pe el Este foarte folositor pentru ca odata ce ai dat cu el pe fata proaspat spalata (dar bine-inteles, stearsa) cosii se usuca si raman cojitele care pica imediat. La mine s-a cunoscut diferenta din prima zi. Iti recomand de asemenea si o solutie, ca un gel, de la Gerovital: GEL SPUMANT ANTIMOCROBIAN si mai scrie si STOP AGNEE Nici acesta nu este scump... in jur de 12-13 lei. Ca sa iti pastrezi fata curata, spala-te cu ceai de galbenele.
Poti sa te uiti si pe profilul meu la o intrebare pusa de mine despre cosuri. am primit raspunsuri foarte folositoare.
Pa, pa!