PsihoSex
| PsihoSex a întrebat:

Bucuresteni, bucurati-va! Azi vi s-a dechis Book Fest-ul! Fugiti dar, si dati navala de va luati lumina pentru minte, pentru suflet, pentru tot!

6 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Dati navala... dar sa aveti portofelul plin, plin cu bani!laughing

| Wtf9000 a răspuns:

Nu va mai grabiti nicaieri, ca le-am luat eu pe toate. Gata. tongue

| selef a răspuns:

Anuntul pentru manelisti ar putea fi : ''carti ieftine pentru cornete"

| CrucifiedCountess a răspuns:

Yeeeeeeeeeeeeee.nu ma intereseazastraight face

| hashe86 a răspuns:

Ce noroc pe ei!
ar fi extraordinar sa se faca si in orasele mari targuri asemanatoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte norocosi bucurestenii astia, si cand ma gandesc ca marea majoritate nu stiu sa aprecieze norocul ce il au...,