| Aaanon a întrebat:

A citit cineva cartea,, Cu ultima suflare de Paul Kalanitki? Ce părere aveți despre carte?

1 răspuns:
| siriusblack98 a răspuns:

Buna! Am citit cartea, nu pot spune ca a fost pe placul meu (mult prea deprimanta), un elogiu al vietii daca pot spune asa cu o directie la ideea de ''gandurile omului cand se afla la linia dintre viata si moarte''.Per total ai ce invata dar crudul adevar pe care-l transmite nu e pentru orice gust.Si apropo, se scrie Kalanithiwinking (ca sa nu-l botezam laughing )