| georgianaaa16 a întrebat:

Acum o sa trec in clasa a 11a, insa as vrea sa imi schimb liceul si m am hotarat acum pe ultima suta de metrilaughing. Mai am timp acum sau voi putea in vcanta dintre semestre?

2 răspunsuri:
| mihaela0205 a răspuns:

Depinde de liceu. la al meu cererile de transfer se fac până pe 28 august happy la tine nu știu cum e, dar e posibil să mai ai timp.

| ElenaSA a răspuns:

Cred ca poti sa faci cerere si acum.Mergi la liceul unde vrei sa te muti si vezi daca poti depune cerere.Bafta!