| mihaaaaaaa a întrebat:

Buna acum trec clasa a 11-a la liceul economic profil comert si sincer chiar nu stiu ce facultate as putea sa fac dupa ce termin liceul am note bunicele dar nu asta e problema... problema e ca nu stiu exact ce as putea alege cateva variante de facultati? profiluri? va rog chiar nu stiu ce as vrea sa fac (nici de liceu nu eram sigura unde vreau dar m-au ajutat niste colegi caci eu nici nu auzisem de economic pana in clasa a8-a voi ce ati alege? sau ceva optiuni? va rog

1 răspuns:
| FesCuDungi a răspuns:

Pai pe profil comert te poti duce la administrarea afacerilorwinking(in limba engleza, daca poti)