| Gabytsha a întrebat:

Am 18 ani si am terminat clasa a 11-a anul acesta si as vrea sa termin liceul la seral din motive personale.Ce trebuie sa fac ca sa ma transfer la seral?

1 răspuns:
mira
| mira a răspuns:

Cauti un liceu care are cursuri serale, afli la secretariat daca poti fi primit si apoi adresezi o cerere directiunii din scoala ta. Ceri transferul si precizezi motivul.Cu cererea aprobata te duci din nou la liceul cu seral si vezi ce ti se mai cere.