| Valentin992 a întrebat:

Bună, salut, am 24 de ani și am terminat profesionala pe profil agricol la 18 și as vrea sa termin liceul. Care sunt pașii necesari și de unde ar trebui sa încep? Și sunt curios dacă trebuie sa iau iar de la clasa a 9 sau de la 11. Sunt din Iași și aș vrea să fac la seral oare s-ar putea?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, se poate.
Poti continua liceul la forma cu frecventa la seral sau forma cu frecventa redusa, incepand cu cl. a XI-a si vei termina cu cl. a XIII-a.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci la seral clasa a -11-12-13 -a.