| zooooza a întrebat:

Am auzit ca de la anul elevii din clasele V-VIII vor avea maxim 25 de ore pe saptamana.Asa este? thinking

6 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

N-au cum.

Deja e o diferență imensă între programa de acum 10 ani și programa de anul ăsta, ni s-au scos o grămadă de chestii din programă. Dacă avem 25 de ore, ni se scot iar lecții din programă, ce mai învățăm?

Baftă

| CeQe a răspuns:

Asa s-a zis in fiecare an. diriginta mea a zis in clasa a 7-a ca anul viitor vom avea 25 de ore pe saptamana.dar cand ni s-a dat orarul avem 30 de ore pe saptamana straight face

| Blake1 a răspuns:

Mai SAMURAIJACK! daca tot esti asa de destept stai tu 2 zile pe saptamana de la ora 8 la scoala pana la 15:00! si in restul zilelor de la 8 la 14:00 si dupa mai vedem.Si invata tu cum invata unii si atunci nu vei sti cum sa scapi mai repede de scoala.La cata materie(inutila) e in scoala.oh go on.

| kajen4ever a răspuns:

Da.sa stii.sau asa se fac la scoala m3a

Răspuns utilizator avertizat
| NightFury a răspuns:

E posibil orice. Deocamdata eu am 29 de ore pe saptamana crying, Ar fi o chestie si sa fie maxim 25 de ore pe saptamana big grin