| ADA_4337 a întrebat:

am auzit ca in 6 ianuarie, de Boboteaza vom fi liberi... voi ce credeti?

18 răspunsuri:
| ȘtefiȘtef a răspuns:

Nu, din pacate nu. Adica... Abia am inceput scoala si deja vacanta?(ar spune directorii). Ei...Asta e. Ce-o fi o fi.

| Dragotta a răspuns:

Per a fie aa

| Georgii a răspuns:

Si eu as vrea! Mai ales ca e ziua tatalui meu! >:-p

| Slow a răspuns:

Eu nu cred ca avem liber pe 6, pentru ca pe 5 incepem scoala. Ce rost ar avea ca dupa vacanta sa mergem o zi la scoala, ca apoi sa mai stam o zi acasa?
Din pacate mergem maine la scoala. unii incep scoala pe 10 crying

| cισcσℓαтαﺕαєяαтα a răspuns:

Chiar daca s-ar da liber, eu si colegii mei am merge la scoalastraight face. Directoarea nu este de acord cu vacantele de 1 zioh go on, asa ca, ramanem doar cu sperantalaughing.

| kuzican a răspuns:

Unde ai auzit?

| Dief a răspuns:

Nu. Au spus ieri la tv ca se merge la scoala din pacate sad

| GabrielaRawr a răspuns:

Nu pentru ca nici anul trecut nu am fost liberi si plus ca boboteaza nu e sarbatoare chiar mare ca sa ne dea drumu si oricum as vrea eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ash vrea eu:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am auzit ca de acum, se va invata doar in zilele in care aveati vacanta, si restul zilelor veti fi liberi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super Adina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca da

| baaang a răspuns:

Ar fi prea taree`love struck
dar din pacate.tre sa mergem^
:straight face

| ElecktroFloweR a răspuns:

Eu zic ca nu fiindca nici anul trecut nu am fost. Uite blogul meu www.elecktrospunetot.blogspot.com

| alerxandra a răspuns:

Nu nu se incepe pentru ca mama e contabil la o scoala si a spus ca scoala va incepe sigur miercuri adica maine
Funda? Oricum raspunsul e sigur doar mama e angajata la scoala, nu?

| ffffaraetsadt a răspuns:

Nu cred

| diana13_5132 a răspuns:

Ar trebuii ii sarbatoare iomportanta, ii trecuta cu rosu in calendar...sad

| iuly_9622 a răspuns:

Scoala o incepem miercuri, 5 ianuarie.