| numelemeupp a întrebat:

Buna,am dat bacul si am cerut o foaie de mijloc si nu mi-a stapilat-o ...pe prima da mi-a stampilat-o dar pe cea de mijloc nu.Si mi-a trecut numarul de pagini.Ce se poate intampla?

Răspuns Câştigător
| AC4S4 a răspuns:

Directorul scolii vine cam pe la inceputul examenului sa stampileze foile. Multi nu au inceputa deja o noua foaie, deci nu esti singurul caz in care nu se stampileaza foaia. Nu este nicio problema.
Nu stiu daca stampila este asa importanta. Daca este importanta, directorul le stampileaza pe toate dupa ce se termina proba. Iti dai seama ca ar fi enervant sa vina sa stampileze de fiecare data cand un elev incepe o foaie noua.

7 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Ai scris și pe a doua numele prenumele etc?

| sierra1 a răspuns (pentru Elena9328):

Greșeală!

| sierra1 a răspuns:

Adică ai numerotat-o și pe ea?

| Elena9328 a răspuns (pentru sierra1):

Ce greșeală omule? Habar nu am la ce se referă. La ciorna? Daca e ciornă nu are treabă daca e stampilata sau nu.

| sierra1 a răspuns (pentru Elena9328):

Foaie de mijloc zice ca n-a numerotat-o?

| Elena9328 a răspuns (pentru sierra1):

Nu numerotează elevii foile. Ci nu se întâmplă nimic dacă nu e stampilata, atâta timp cât ia numerotat paginile e ok.

| kiatres56 a răspuns:

Pai nu se pune in calcul daca nu ti a stampilat o